Hakkımızda

Web sitemize hoşgeldiniz,
 

1970 yılında kurulan şirketimiz halen Adnan Menderes Meyve ve Sebze Hali'nde faaliyetlerine devam etmektedir. Uzun yıllara dayanan bilgi birikimini, faaliyet gösterdiğimiz yaş sebze ve meyve sektöründeki girişimci ve öncü karakterini köklü geçmişi içinde mal varlığına, insan kaynaklarına, ürünlerinin ve hizmetinin kalitesine güvenerek, şu ana kadar yaptığımız gibi çalışmanın başarıyı getireceğine inanmaktayız.
 

Küresel ekonomi anlayışındaki hizmet, müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bununla birlikte müşteri memnuniyetine giden yol uygun yönetimden geçer, bu yönetim sisteminin kurucuları ve uygulayıcıları ise kurumun her kademesinde yer alan çalışanlarıdır.
Zengin ürün yelpazesine sahip olan firmamız ürünlerini müşterilerimize en sağlıklı ve kaliteli hizmeti zamanında vermektedir.
 

SEDAT Sebze Ve Meyve Ticareti olarak hizmet verdiğimiz kuruluşların başında; AlışVeriş Merkezleri, Özel ve Sayğın  Müşterilerimiz gelmektedir.
 

SEDAT Sebze Ve Meyve Ticareti'nin mükemmelliyetçi hizmetini ve kaliteli ürünlerini siz sevgili dostlarımızada ulaştırabilmek dileğiyle;
 

          Saygılarımızla,

          SEDAT Sebze Ve Meyve Ticareti

 

 

                                                                                                                    

                                                                               Copright © 2006 SEDAT ®. Tüm Hakları Saklıdır.